Samorząd Uczniowski 2014/2015
Szkoła z klasa 2.0

Nowo wybrany SU na pierwszym spotkaniu wybrał swojego opiekuna spośród nauczycieli, została nim ponownie p. Beata Zawisła - gratulacje!

Natomiast podczas pierwszego spotkania z opiekunem ustalono przydział funkcji dla poszczególnych przedstawicieli SU.

Lp.  Nazwisko i imię ucznia       Funkcja  Kontakt
 1. Hybiak Paulina przewodnicząca SU Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Pachciarek Klaudia sekretarz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.