Klasy
Szkoła z klasa 2.0
Wspomaganie Rozwoju
Z małej szkoły w wielki świat
wielkiemozliwosci
Mistrzowie kodowania
Previous Next Play Pause

W roku szkolnym 2017/2018 do naszej szkoły uczęszcza 66 uczniów w 7 klasach.

{tab=Klasa 1}

Lp Imię i nazwisko Informacje
1  Mateusz Antczak

Wychowawca klasy: Sylwia Woźniak

Przewodniczący klasy: 

2  Hanna Górniak
3  Nadia Klimpel
4  Natan Pawłowski
5  Robert Przygoda
6  Nikodem Różański
7  Kacper Sikorski
8  Julia Szymczak
9  Zuzanna Szymczak
10  Aleksandra Szymkowiak

 

{tab=Klasa 2}

Lp Imię i nazwisko Informacje
1  Alicja Antczak

Wychowawca klasy: Maria Ziętek

Przewodniczący klasy: 

2  Sandra Bartkowiak
3  Maciej Filipczak
4  Nikodem Kostka
5  Dominika Krzykos
6  Mikołaj Pajdowski
7  Przemysław Walczak
 
 
{tab=Klasa 3}
 
Lp Imię i nazwisko Informacje
1  Beata Liberacka

Wychowawca klasy: Iwona Stasik

Przewodniczący klasy: 

2  Mikołaj Ludwikowski
3  Sebastian Matecki
4  Igor Pietrzak
5  Nikodem Sobczak
6  Gracjan Szymkowiak
7  Maja Szymkowiak
8  Szymon Świątek
9  Wiktoria Wolicka
10  Kacper Zawisła
11  Stanisław Zawisła
 
{tab=Klasa 4}
 
Lp Imię i nazwisko Informacje
1  Łucja Dastych

Wychowawca klasy: Magdalena Ludwiczak

Przewodniczący klasy: 

2  Alicja Jankowska
3  Kacper Karolczak
4  Arkadiusz Kominek
5  Laura Musiałek
6  Anastazja Nowicka
7  Nikola Pawłowska
8  Iwona Płocieniczak
9  Oliwia Różańska
10  Maciej Szymczak
11  Patryk Tomaszczak
12  Katarzyna Wyzuj
 
{tab=Klasa 5}
 
Lp Imię i nazwisko Informacje

1

 Zuzanna Filipczak

Wychowa klasy: Elżbieta Bartkowiak

Przewodniczący klasy: 

2

 Krzysztof Fiołka

3

 Michał Kominek

4

 Jakub Kostka

5

 Zofia Krysiak

6

 Brajan Nowak

7

 Julia Sieradzka

8

 Zuzanna Szyba

9

 Krzysztof Wyzuj

10

 Łucja Zawisła

 
 
{tab=Klasa 6}
 

Lp

imię i nazwisko

Informacje

1

 Martyna Antczak

Wychowawca klasy: Elżbieta Bartkowiak

Przewodniczący klasy:

2

 Agnieszka Boguszyńska

3

 Oliwia Kolanowska

4

 Amelia Kominek

5

 Zuzanna Komorowska

6

 Agata Sikorska

7

 Kasper Szymkowiak

8

 Adam Wyduba

 
{tab=klasa 7}
 
    Lp.            Imię I nazwisko                                                                            Informacje                                                                                              
 1  Amelia Grzesiak  Wychowawca klasy: Beata Zawisła
 2  Patryk Jankowski  Przewodniczący:
 3  Agnieszka Jędrzejczak  
4  Jagoda Kolarz  
5  Mateusz Kościański  
6  Filip Pajdowski  
7  Alan Pawłowski  
8  Zuzanna Szymczak